INTERZOO 2016

Interzoo to Międzynarodowe Targi Artykułów dla Zwierzą Domowych. Jest to największa impreza targowa odbywająca się w Europie cyklicznie do 2 lata. Żadna z innych europejskich imprez targowych nie cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Na tej międzynarodowej wystawie spotykają się wszyscy, detaliście, mali producenci oraz giganci rynkowi. Na targach można znaleźć pokarmy dla zwierząt, akcesoria do pielęgnacji, zabawki, klatki, pokarmy akwarystyczne, akcesoria ogrodowe orasz wszelkie usługi związana z pielęgnacją zwierząt.

Grupa najliczniej odwiedzająca targi to przedstawiciele takich krajów jak Niemcy, Włochy, Wielka Brytania, Francja, Irlandia, Polska, Hiszpania, Holandia i Rosja.

Warto odwiedzić to miejsce. Jest to świetna okazja do rozmowy z dotychczasowymi kontrahentami, zaprezentowania nowych produktów, ale przede wszystkim jest to doskonałe miejsce do nawiązania kontaktów handlowych z nowymi partnerami biznesowymi z całego świata.

Nasza firma uczestniczy w targach Interzoo od 2006 roku regularnie, w każdej edycji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, od samego początku można nas znaleźć w tym samym miejscu: Hala 2, stoisko 622.