Zima to idealny czas do obserwacji i fotografowania ptaków. Wraz z upadkiem ostatnich liści przyroda odsłania nam świat naszych skrzydlatych przyjaciół w pełnej okazałości. Ptaki przypominają nam, że tuż obok nas toczy się bogate i różnorodne życie. Warto poświęcić chwilę na obserwację ich zachowań. Możemy wspomóc się odrobiną karmy dla ptaków umieszczonej we właściwym miejscu i na efekt nie trzeba będzie czekać długo. Możemy również pójść dalej i spróbować wykonać fotografie ptaków. O ile sama ich obserwacja nie jest trudna o tyle wykonanie ładnego, ostrego zdjęcia w zbliżeniu wymaga już sporych umiejętności i odpowiedniego sprzętu. Takim na pewno dysponuje jeden z naszych klientów Pan Wojciech Łobodziński, którego piękne zdjęcia chcemy Państwu zaprezentować w galerii poniżej.

Przy okazji zachęcamy również osoby chętne do publikacji swoich fotografii ptaków na naszej stronie do kontaktu  megan@megan.com.pl

Mogą Państwo również załączyć krótkie opisy do fotografii. Ciekawsze historie i zdjęcia nagradzane będą przez nas zestawami karm dla ptaków .